Hakkımızda

Harika insanlar için harika ürünler

2017 yılında “Mühendislikte ve üretimde en son teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında ürünler sunmak” hedefiyle yola çıkan GASFE Gaz Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. aynı yılın ilk aylarında ticari hayatına başlamıştır. Bu hedefe ulaşmak için ilk günden itibaren AR-GE yatırımlarının önemini kavramış olup, ilk yatırımlarını bu alanda yapmıştır. Öncelikle ürün geliştirme süreçlerini tamamen dijital ortamda tanımlamıştır. Bu amaçla tasarım, doğrulama, üretim ve kalite kontrol süreçlerini kapsayan “Ürün Yaşam Süreci Yönetimi” sistemini devreye almıştır.

2018 yılında öncelikle Endüstriyel Tavlama/Isıtma ürün grubunda yer alan şalomalar ile ürün tasarımlarına başlanmıştır. Bir ürünü sistem olarak ele alan AR-GE yaklaşımı ile tasarım çalışmalarını aynı yılın Mayıs ayında tamamlamıştır. 7 ay süren saha testleri, Aralık ayında başarı ile tamamlanmış olup, ürünler ön seri üretime alınmıştır.

2019 yılı ilk ticari satışların başladığı yıl olmuştur. Öncelikle ürünlerin yoğun ve zor kullanım şartlarına sahip olduğu izolasyon/yalıtım sektörüne odaklanılmıştır. Profesyonel kullanımda beklentilerin yüksek olduğu şartlarda gerçekleşen ticari uygulamalar neticesinde, sektörün önde gelen firmalarından olumlu geri dönüşler alarak ürünün seri üretimine geçilmiştir. Üretilen ilk ürünümüzde, yıl sonu itibarı ile müşteri memnuniyet oranı %99,98 olarak öngörülmektedir.

2020 yılı hedefimiz “Sistem Entegrasyon Yılı” olarak ilan edilmiştir. Bu amaçla ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yatırımları yapılmış olup, yılın ilk ayında uygulamaya alınması hedeflenmektedir. Bu sayede Ürün Yaşam Sürecinin son halkası olan müşteri ilişkileri yönetimi ile ürünlerimizde yakaladığımız başarıyı müşteri memnuniyeti tarafında da arttırmayı hedeflemekteyiz. Diğer bir hedefimiz ise bu süreçten elde edilen tecrübeyi kurum geneline yaygınlaştırarak ürün çeşitliliğini arttırmaktır.

GASFE olarak odaklandığımız diğer bir unsur müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle süreçlerimizin her birinde öncelikle sizleri dinliyoruz ve buna önem veriyoruz. Farkı yaratan düşüncelerin ve yaklaşımların çıkış noktasının sizler olduğuna daima inanıyoruz. Bu amaçla önem verdiğimiz başlıca ilkeler şunlardır;

Ürün kalitesinin dünya standartlarında olması

Ürünlerin fiyat olarak ulaşılabilir olması

Satış sonrası destek noktasında 7/24 ilkesi çalışılması

Müşterinin ihtiyaçları konusunda doğru bilgi ile zamanında bilgilendirilmesi

Ürün kalitesinde sürdürülebilirliğin yakalanması ile kalitenin yıllar boyunca değişmeden korunması

Küresel ölçekte sürdürülebilir bir gelecek için insana ve çevreye saygılı kurumsal kültürün oluşturulması

Bu ilkeler ile sizlerin güvenin değerini bilerek ürünlerimizi tasarlıyoruz, üretiyoruz ve sizlerle buluşturuyoruz. Ülkemiz adına üretmenin ve üreten Türkiye’nin bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Ekibimiz